Новини‎ > ‎

Розширена оперативна нарада

опубліковано 15 січ. 2018 р., 05:21 Інформаційно-довідковий центр

   15 січня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду. 

   В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, голови профкомів району, представники ЗМІ.

 

   Розпочав нараду голова з інформації про епідситуацію щодо захворюваності корі в районі.

   Відповідно до інформації, наданої завідувачем Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» В.А. Прокопенком, за останні 2 тижні в Україні значно зросла захворюваність на кір. Зареєстровано спалах в м.Київ. Тут зареєстровано спалах серед дітей, які відвідували цирк «Кобзов», захворіло більше 60 дітей, які не були щеплені проти кору. Серед захворівших 2 дітей з нашого району (с.Заворичі та смт.Калинівка), які 26 грудня відвідували виставу в цирку.
   Кір – гостра вірусна інфекція, яка протікає з інтоксикацією, не рідко з важким ускладненнями, з характерною поетапною висипкою, що починається з голови і в наступні дні переходить на тулуб та кінцівки. Єдиний шлях запобігання захворювання – щеплення.
   Сьогодні в Україні застосовується бельгійська вакцина КПК (проти кору, паротиту та краснухи), яка практично не дає побічних реакцій. Перше щеплення проводять в 12 місяців. Ефективність утворення імунітету близько 85%. Тому проводять друге щеплення проводять в 6 років.
   В районі епідситуація з кору благополучна, в минулому році зареєстровано лише 5 одиничних випадків в різних селах, але залишається ще досить багато дітей, які не отримали щеплення в попередні роки через відмову батьків.
   Діючим в державі законом заборонено приймати у дитячі заклади дітей, які не мають щеплень проти: кору, дифтерії, поліомієліту та 7 інших обов’язкових інфекцій.
   2017 року було заплановано вакцинацію вакциною КПК 1587 осіб, вакциновано 1506, що складає 94,9 %. Ревакцинації вакциною КПК в 2017 році підлягало 1556 осіб, ревакциновано 1529, що складає 96,1%.
   В 2017 році серед населення району зареєстровано 5 випадків захворювання на кір, з них 4 дітей.

   Вирішено продовжити інформування населення щодо обов'язковості щеплення.


   Розглянуто питання щодо підлітка, який пішов з дому і переховується та неповнолітньої, яка була в стані алкогольного сп’яніння під час проведення шкільного заходу.

   Відповідно до цього дано доручення:
   - начальнику Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області О.В. Янчинському провести перевірку по даним фактам та надати інфомрацію Броварській районній державній адміністрації;
   - голові Великодимерської об’єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьову провести роз’яснювальну роботу серед старост громади щодо своєчасного інформування відповідних служби;
   - доручити в.о. начальника відділу освіти Б.П. Ільченку провести службове розслідування щодо факту знаходження в стані алкогольного сп’яніння неповнолітньою на території Літківської школи під час проведення шкільних заходів;
   - службі у справах дітей та сім’ї адміністрації постійно тримати на посиленому контролі сім’ї, в яких зафіксовані випадки неналежного виконання дітей та проводити перевірки умов їх проживання.

   Також, голова адміністрації представив громадськості начальника відділу культури Т.І. Мехед та начальника відділу агропромислового розвитку С.П. Шибіка.

   Відповідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Стан та перспектива розвитку та функціонування системи освіти в Броварському районі за перше півріччі 2017-2018 навчального року.
   Вирішено:
   - відділу освіти Броварської райдержадміністрації, головам Погребської та Зазимської сільських рад активізувати роботу з пошуку водія шкільного автобуса;
   - роглянути можливість дофінансування з місцевого бюджету виплати заробітньої плати водіям;
   - вивчити питання підвезення дітей шкільного віку з с. Літочок до с. Літки;
   - надати детальну інформацію щодо розміщення та встановлення закупленого майна й обладнання в навчальні заклади Броварського району;
   - вивчити питання про співпрацю відділу освіти з об’єднаними територіальними громадами району;
   - тримати на контролі економію опалення та забезпечення температурного режиму в навчальних закладах;
   - провести моніторинг економії та використання тепла в навчальних закладах району, де проведено утеплення;
   - розпочати підготовку та визначитися з проектами щодо приведення в порядок газових котелень та вузлів обліку в навчальних закладах на території 

   2. Інформація про роботу Броварського районного відділу управління Державної міграційної служби України в Київській області.
   Вирішено:
   - міграційній службі та відділу освіти доручити провести інформаційну кампанію щодо необхідності оформлення ID- картки підліткам, які досягли 14 років;
   - посилену увагу приділити дітям з особливими потребами;
   - міграційній службі спільно з Броварською районною державною адміністрацією звернути увагу на питання законної діяльності іноземців на території району;
   - головам сільських та селищних рад промоніторити питання роботи підприємств на території Броварського району, які мають працівників-іноземців та надати інформацію до адміністрації для встановлення законності їх роботи.
  

   3. Утримання та ремонт доріг обласного та державного значення , готовність до надзвичайних ситуацій на дорогах у зимовий період.
   З метою підготовки до снігопадів, які передбачаються 17-18 січня вирішено:
   - начальнику Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області О.В. Янчинському визначити місця відстою транспорту в разі снігопаду та блокування в’їзду його в населені пункти з метою уникнення заторів.

   4. Інформація голови координаційної ради профспілок Броварського району «Про збір благодійної допомоги 72-й окремій механізованій бригаді, яка дислокується в м. Біла Церква».
   Вирішено:
   - продовжити збір благодійної допомоги 72-й окремій механізованій бригаді, яка дислокується в м. Біла Церква.

   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльності районі.
   Вирішено:
   - сільським та селищним радам, закладам медицини та підготувати пункти обігріву на період прогнозованих морозів.
 

 Comments