Семінар-нарада на тему «Державна підтримка сільського господарства на 2018 рік та актуальні питання агропромислового сектору».

опубліковано 2 лют. 2018 р., 01:29 Інформаційно-довідковий центр
   Броварська районна державна адміністрація, за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та за участю фахівців в галузі підприємницької діяльності, 06 лютого 2018 року у приміщенні Броварської райдержадміністрації (м.Бровари, вул. Гагаріна, 15, 4 поверх, велика зала) проводить семінар-нараду на тему «Державна підтримка сільського господарства на 2018 рік та актуальні питання агропромислового сектору».

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб прийняти участь у заході.

Програма семінару-наради на тему:
«Державна підтримка сільського господарства на 2018 рік та актуальні питання аграрного сектору Броварського району»

Дата та час проведення: 06 лютого 2018 року 10-00
   Місце проведення: Броварська районна державна адміністрація, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, 4 поверх, велика зала.

09:00 -10:00 Реєстрація учасників наради. Кава-брейк.
10:00 -10:30 Відкриття наради. Вступне слово.

Клименко Микола Федорович, голова Броварської районної державної адміністрації

Шупик Сергій Миколайович, директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації
10:30– 11:00 Програми державної підтримки сільського господарства у 2018 році

Литвиненко Лідія Дмитрівна, начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації
11:00-12:00 Аграрні розписки –новий інструмент доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів

Сопільняк Олександр Миколайович, регіональний представник проекту «Аграрні розписки в Україні».
12:00-12:30 Управління погодними ризиками в агробізнесі

Бривко Тетяна Василівна, консультант Проекту IFC (група Світового банку) «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії»
12:30-13:15 Актуально про податкове, земельне та трудове законодавство у 2018 році

Ткачова Ельвіра Володимирівна, головний редактор журналу «АгроPRO».
13:15-13:45 Брейк-кава.
13:45-15:15 Адаптація до законодавства ЄС. Впровадження європейських норм. Впровадження міжнародної системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (ХАСПП) на підприємствах. Поширення застосування методів органічного виробництва.

Шор Катерина Володимирівна, менеджер сільськогосподарських проектів МБО «І Ц «Зелене досьє», керівник проекту.
15:15-15:45 Якісний аналіз ґрунтів – основа збереження та підвищення родючості земель сільськогосподарського призначення

Пєскова Олександра, керівник комерційного відділу «Прайм Лаб Тек»,

Лозових Олег, агроном-консультант
15:45-16:30 Обговорення. Питання та відповіді.