Семінар-навчання для сільських, селищних голів, працівників апарату та структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації

опубліковано 30 черв. 2011 р., 08:21 Адміністратор домена
30 червня – відбувся семінар-навчання для сільських, селищних голів, працівників апарату та структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації П.П.Іваненка. На семінар-навчання запрошені: сільські, селищні голови, працівники апарату райдержадміністрації, працівники управління економіки, управління агропромислового розвитку, керівники структурних підрозділів, фінансового управління, управління праці та соціального захисту населення, працівники відділів у справах сім’ї і молоді, освіти, культури, містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кадровий резерв.
На порядку денному розглянуті питання: Про Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції в Україні”. З інформацією по цьому питанню виступив Броварський міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу – М.В.Гарник.
По питанню: „Про подання слідчого міжрайонної прокуратури Київської області” від 07.06.2011 № 2682 доповів заступник голови адміністрації – А.В.Деменко.
Про нове в законодавстві України доповів начальник юридичного відділу апарату адміністрації – В.В.Мартиненко.