Семінар з енергоефективності

опубліковано 1 вер. 2015 р., 04:37 Інформаційно-довідковий центр

31 серпня в приміщенні малої зали виконавчого комітету Броварської міської ради відбувся семінар з енергоефективності.
    В семінарі взяли участь заступник Броварського міського голови Г.П.Голубовський, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації О.О.Щербаков, голова Броварської районної ради С.М.Гришко, начальник відділу ЖКГ райдержадміністрації Н.І.Лях, начальник управління ЖКГ м.Бровари Г.В.Плотнікова, сільські, селищні голови, представники ОСББ, представники ЖЕКів.
    На порядку денному семінару розгля наступні питання:
1. Ознайомлення з державною програмою підтримки утеплення житлових будинків в Україні – умови та перспективи.
2. Практичні кроки ОСББ/ЖБК для скорочення витрат на впровадження енергоефективних заходів за програмою держенергоефективності.
3. Умови кредитування банками заходів з утеплення будинків: досвід та перспективи кредитування ОСББ, фізичних осіб.
4. Інформація про сучасні енергоефективні технології при проведенні утеплення будинків.