Слава Богу рожденному!

опубліковано 10 січ. 2018 р., 01:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 січ. 2018 р., 02:41 ]
   09 січня 2018 року в приміщенні Калинівського селищного будинку культури відбувся V різдвяний фестиваль "Слава Богу рожденному!", присвячений одному з найбільших свят православного календаря - Різдву Христовому.

Гостей зустрічали композиція із персонажами "Вертеп" та виставка художніх робіт учнім дитячої школи мистецтв

Святкове дійство розпочалосяз лялькової вистави "В обіймах світла" (дитячий ляльковий театр "Лялькарі" Калиніського БК, кер. А. Марусік)

Проводилися майстер-класи

У фестивалі взяли участь Його Високопреосвяченство, митрополит Бориспільського і Броварського Антоній, керуючий справами УПЦ