Слава Богу рожденному!

опубліковано 11 січ. 2019 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 січ. 2019 р., 00:33 ]
   Як твердять фольклористи, колядувати можна, починаючи від Святвечора – 6 січня – аж до 15 лютого, тобто до свята Стрітення.
   Щоправда, найпоширенішим для колядок є час напередодні Різдва: як тільки на небі являється перша зірка – розпочинається Свята Вечеря, а ближче до її завершення діти й підлітки збираються гуртом і йдуть вітати всіх колядками з народженням Христа.
   Щедрівки, як і колядки, величають господаря, господиню та їхню родину, зичать достатку, багатого врожаю, приплоду худоби.
   На Броварщині вже стало доброю традицією проводити у ці святкові дні фестиваль різдвяних піснеспівів «Слава Богу рожденому».
   11 січня 2019 року в Будинку культури смт Калинівка відбувся шостий різдвяний фестиваль «Слава Богу рожденному», під час якого колядували та вітали присутніх колективи художньої самодіяльності Броварського району.
   Святкове дійство під організацією комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» відбувалося і у фойє закладу, де була встановлена імпровізована сцена із запашного сіна, де влаштували виставку робіт та провели майстер-класи працівники КЗ БРР «Школа естетичного виховання (дитяча школа мистецтв)».

Гостей та учасників дійства привітали: голова Броварської районної державної адміністрації М.Клименко, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, депутат районної ради В. Калашник.

Почесні гості побажали міцного здоров'я, родинного тепла та затишку, щоб іскра добра сяяла у кожному серці, веселих свят, мирного неба та Божого благословіння.

Діти отримали солодощі та позитивні емоції, гладячі - гарний настрій, колядники задоволення від можливості дарувати радість світові, поділитися звісткою про народження Христа!

Другий етап фестивалю різдвяних піснеспівів «Слава Богу родженому» закінчився. Але бажаючих колядувати та щедрувати не зменшилося. Тож уже 20 січня цього року у с. Зазим’є відбудеться ІІІ етап фестивалю, куди зарошуємо усіх небайдужих до наших українських традицій, усіх тих, хто неабияк переймається розвитком культури нашого краю.