опубліковано 27 січ. 2016 р., 05:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 січ. 2016 р., 04:24 ]

27 января 2016 г.

27 січня в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
    В форумі взяли участь перший заступник голови адміністрації О.О. Щербаков та заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, координатор Проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С.М. Василенко, виконуючий обов’язки начальника відділу економіки В.В. Пянковський, голови сільських рад, голови та представники громадських організацій населених пунктів, що беруть участь у Проекті.
     На порядку денному Форуму розглядалися наступні питання:
1. Стан реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» (доповідали голови громадських організацій).
2. Новий учасник проекту: Русанівська сільська рада.
3. Перевірка якості робіт.
    Після обговорення порядку денного координатор Проекту С.М. Василенко провела тренінг з питання «Проведення громадського аудиту».