Засідання колегії

опубліковано 25 лют. 2016 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 лют. 2016 р., 06:25 ]
    25 лютого – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які приймали участь в антитерористичній операції та членам їх сімей.
2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській райдержадміністрації за 2015 рік.
3. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів Київської обласної та Броварської районної державних адміністрацій за 2015 рік.
4. Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Русанівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.
    Після засідання колегії виконуючий обов’язки директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Беризинець В.В. розповів присутнім про роботу та обов’язки Центру та запропонував співпрацю сільським, селищним головам.

25 лютого 2016 р.