Відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації та засідання 21 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 22 груд. 2016 р., 05:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 груд. 2016 р., 05:53 ]
    22 грудня – у великій залі райдержадміністрації заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2017 рік.
2. Про хід виконання районної програми «Турбота» в 2016 році.
3. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Княжицької сільської ради.
    Також було заслухано голову Руднянської сільської ради щодо складування в приватному підприємстві, на території сільської ради, сміття попередньо з м.Лвів.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Цього ж дня відбулося засідання 21 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В засіданні сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, депутати Київської обласної ради В.В.Багнюк, О.Є.Кищук.
    На розгляд 21 позачергової сесії районної ради VІІ скликання виносилося наступні питання:
1. Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік.
2. Про затвердження витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік.
3.Про затвердження плану роботи районної ради на 2017 рік.
4. Про прийняття видатків, що враховуються при визначення міжбюджетних трансфертів до бюджету Броварського району.
5. Про затвердження Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, державній, творчій та інших сферах діяльності на 2017-2018 роки.
6. Про затвердження кошторису на 2017 рік до Програми забезпечення Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил, правоохоронних органів на 2016-2020 роки.
7. Про затвердження Програми збереження архівних фондів Броварського району на 2017 рік.
8. Про звільнення та призначення директора Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
9. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитяча школа естетичного виховання».
10. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Дитяча школа естетичного виховання»