Відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 26 січ. 2017 р., 05:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 січ. 2017 р., 06:12 ]

26 січня – у великій залі райдержадміністрації керівник апарату районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально – економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2016 рік.
2. Про роботу відділу культури Броварської райдержадміністрації за 2016 рік.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.