Засідання колегії

опубліковано 16 лют. 2017 р., 04:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 лют. 2017 р., 04:47 ]

16 лютого – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про виконання районного бюджету за 2016 рік.
2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за 2016 рік.
3. Про легалізацію зайнятості населення та виплату заробітної плати з врахуванням встановлення з 01.01.2017 року розміру мінімальної заробітної плати 3200 грн.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Жердівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.