Нарада щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району

опубліковано 17 бер. 2017 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 бер. 2017 р., 05:38 ]

14 березня  під головуванням заступника голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плаксі відбулася нарада щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району.

В нараді взяли участь начальник відділу житлово-комунального господарства О.М. Заріцька, начальник відділу слідства Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області О.М. Ткаченко, сільські та селищні голови, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади Л.О. Бабич, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства О.О. Коваль.

На порядку денному наради розглядалась настпні питання:
1. Про наявність стихійних сміттєзвалищ на території району.
2. Механізм виявлення стихійних сміттєзвалищ.
3. Шляхи вирішення ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
4. Визначення місця захоронення твердих побутових відходів (далі – ТПВ), джерел фінансування цих послуг.
5. Запобігання утворення стихійних сміттєзвалищ у майбутньому.

УХВАЛИЛИ:
1. Відділу житлово-комунального господарства розробити макет інформаційного звернення до мешканців населених пунктів району про необхідність дотримання правил поводження з ТПВ, неприпустимість утворення стихійних сміттєзвалищ та надіслати його комунальних підприємствам, селищним та сільським радам; вивчити питання залучення до вивозу та утилізації сміття підприємств, альтернативних комунальним підприємствам, що надають послуги з вивозу сміття, та власнику полігону ТПВ ТОВ «Десна-2»; здійснювати контроль за виконанням розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 13.03.2017 № 240 «Про проведення у Броварському районі двомісячника благоустрою населених пунктів».

2. Селищним і сільським головам розмістити зазначену інформацію для ознайомлення на офіційних сайтах, у засобах масової інформації, у громадських місцях, до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи залучити депутатів сільських і селищних рад, громадських активістів, небайдужу молодь; у кожній сільській або селищній раді призначити відповідальну особу, яка буде здійснювати моніторинг та надавати до відділу житлово-комунального господарства адміністрації інформацію про кількість, місцезнаходження і стан наявних сміттєзвалищ; виконувати заходи, передбачені розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 13.03.2017 № 240 «Про проведення у Броварському районі двомісячника благоустрою населених пунктів»; кожному підприємству укласти зі спеціалізованими підприємствами договір на вивіз та утилізацію сміття.

3. Броварському відділу поліції збільшити інтенсивність патрулювання вздовж автомобільних доріг для запобігання утворення несанкціонованих сміттєзвалищ та у разі виявлення порушення вжити посилених заходів.