Новини‎ > ‎

Відбулося засідання 39-ї чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 22 бер. 2018 р., 06:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 бер. 2018 р., 06:33 ]
   22 березня 2018 року відбулося засідання 39-ї чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко

   В засіданні сесії взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С.,  заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., голови сільських, селищних рад та територіально об'єднаної громади, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

 

   На розгляд 39 чергової сесії районної ради VІІ скликання винесли такі питання:
   1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 2017 рік.
   2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII "Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік" та додатків до нього.
   3. Про затвердження звіту про виконання плану роботи Броварської районної ради за 2017 рік.
   4. Звіт про виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району за 2017 рік.
   5. Про роботу Броварської місцевої прокуратури за 12 місяців 2017 року на території Броварського району Київської області.
   6. Звіт про виконання Районної програми "Шкільний автобус" на 2015-2017 роки.
   7. Звіт про виконання районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей "Назустріч дітям" на 2017 рік.
   8. Звіт про виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2017 рік.
   9. Звіт про виконання Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в Броварському районі на 2014-2017 роки.
   10. Звіт про виконання Програми розвитку хокею в Броварському районі на 2013-2017 роки.
   11. Звіт про виконання Програми зайнятості населення Броварського району на період до 2017 року.
   12. Звіт про виконання Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2016-2017 роки.
   13. Звіт про виконання Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2017 роки.
   14. Звіт про виконання Програми підтримки служби переливання крові Броварської центральної районної лікарні та розвитку донорства в Броварському районі на 2017 рік.
   15. Звіт про виконання Районної Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2017 рік.
   16. Звіт про виконання Програми розвитку системи освіти Броварського району на 2015-2017 роки.
   17. Звіт про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2017 рік.
   18. Про затвердження Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2018-2019 роки.
   19. Про затвердження Районної Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік.
   20. Про затвердження Програми "Підтримка служби переливання крові Броварської центральної районної лікарні та розвитку донорства в Броварському районі на 2018 рік".
   21. Про затвердження Програми "Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Броварської центральної районної лікарні на 2018 рік".
   22. Про затвердження Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради "Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018 рік.
   23. Звіт про виконання Районної програми "Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2016-2017 роках".
   24 Звіт про виконання Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки.
   25. Звіт про виконання Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2017 рік.
   26. Про затвердження районної Програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Броварського району на 2018 рік.
   27. Звіт про виконання Районної Програми енергозбереження на об’єктах житлово-комунального господарства та технічного переоснащення теплового господарства населених пунктів Броварського району на 2014-2017 роки.
   28. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.
   29. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань залучення в порядку, встановленому законом, підприємств, установ та організацій, які не належать до комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення відповідної території, координація цієї роботи.
   30. Звіт про виконання Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2017 рік.
   31. Звіт про виконання Програми збереження архівних фондів Броварського району на 2017 рік.
   32. Про затвердження районної Програми сприяння функціонуванню державної реєстрації в Броварському районі на 2018 рік.
   33. Звіт про виконання Програми діяльності та фінансової підтримки комунального підприємства редакції газети "Нове життя" на 2017 рік.
   34. Звіт про виконання Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2017 рік.
   35. Про надання дозволу комунального закладу "Центр муніципального правління та розвитку місцевого самоврядування" Броварської районної ради Київської області на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   36. Про затвердження передавального акту в зв’язку з реорганізацією (перетворенням) Комунального закладу Броварської районної ради "Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" у Комунальне некомерційне підприємство Броварської районної ради "Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".
   37. Про затвердження організаційної структури Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради "Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".
   38. Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради "Броварський районний будинок культури".
   39. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради "Інклюзивно-ресурсний центр".
   40. Про затвердження Положення про порядок роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу Броварської районної ради  "Інклюзивно-ресурсний центр".
   41. Про визначення Комунального закладу Броварської районної ради "Броварський районний будинок культури" балансоутримувачем та закріплення за ним праві оперативного управління об'єкту нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   42. Різне.

 

    


   Заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся від імені голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана, Броварської районної державної адміністрації привітав голову Русанівської сільської ради В.І. Слизюка.
   
    
Імениннику Юрій Сергійович побажав міцного здоров'я, довгих літ та всього найкращого.

  Comments