Відбулося засідання 53 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 24 січ. 2019 р., 01:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 січ. 2019 р., 04:45 ]
   24 січня 2019 року відбулося засідання 53 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.

В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, депутат Київської обласної ради О.Кищук, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад., представники громадстких організацій і засобів масової інформації.

На розгляд 53 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
   3. Різне.