Відбулося засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

опубліковано 21 бер. 2019 р., 00:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 бер. 2019 р., 00:33 ]
   20 березня 2019 року перший заступник голови адміністрації Ю.Плакся провів засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто наступні питання:
   1. Про створення на рівні районних державних адміністрацій, виконавчих органів місцевого самоврядування відповідних комісій з метою проведення перевірок об’єктів поводження з твердими побутовими відходами розміщених на підпорядкованих територіях.
   2. Про забезпечення комісійного проведення перевірок об’єктів поводження з твердими побутовими відходами розміщеними на підпорядкованих територіях і контроль за діяльністю об’єктів.
   3. Про забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на відповідній території.
   4. Про надання до секретаріату комісії звіти про проведену роботу.
   5. Про результати проведеної роботи надати узагальнені звіти в секретаріат комісії   5. Про вжиття заходів щодо здійснення контролю за діяльністю об’єктів поводження з відходами.
   6. Про вжиття заходів щодо забезпечення лабораторного контролю показників безпеки (в тому числі санітарно-хімічних, мікробіологічних та вірусологічних) води, що подається населенню централізованими системами водозабезпечення громадських колодязів.
   7. Про аналіз санітарно-технічного стану об’єктів центрального водопостачання з метою встановлення причин незадовільних показників якості та безпечності води.
   8. Про розробку заходів щодо приведення систем централізованого водопостачання у відповідності до вимог санітарного законодавства та вирішення питання щодо їх фінансування.
   9. Про забезпечення наявності на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства нормативних запасів реагентів, знезаражуючих засобів і реагентів для очищення та знезараження питної води.
   10. Про забезпечення в разі необхідності проведення посиленого відомчого лабораторного контролю і державного санітарного нагляду за якістю питної води.
   11. Про виконання Програми «Питна вода Київщини на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 312-14-VII (зі змінами) в повному обсязі.
   12. Про проведення комплексної інвентаризації непридатних хімічних засобів захисту рослин, відповідно до Порядку проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, затвердженого спільним Наказом Мінагрополітики України, Мінекоресурсів України, МОЗ України 18.10.2001 №315/376/412, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14 листопада 2001 р. за №951/6142.
   13. Про забезпечення надання до департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації Актів інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.
   14. Про надання в секретаріат комісії інформації про кількість паливно-мастильних матеріалів в матеріальному резерві та обсяги резервного фонду передбачені бюджетом на 2019 рік.
   15. Про результати комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту у Броварському районі.
   16. Про забезпечення приведення в готовність до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту.
   17. Про забезпечення безумовного виконання вимог:
   - постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2002 року № 264 «Про затвердження порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах»;
   - наказу МВС України № 301 від 10 квітня 2017 року про затвердження «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України»;
   - розпорядження голови обладміністрації «Про забезпечення безпеки та запобігання загибелі людей на водних об’єктах області» від 06 серпня 2018 року № 432;
   - «Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області»;
   - протоколів обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області.
   18. Про результати виконання цих документів та рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Броварського району інформувати секретаріат комісії.
   19. Про забезпечення проведення командно-штабних навчань та командно-штабних тренувань згідно Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2019 рік.
   20. Про забезпечення прийняття місцевих цільових програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та внесення змін до існуючих, передбачивши окремий розділ «забезпечення засобами індивідуального захисту населення, яке потрапляє до зони прогнозованого хімічного забруднення» і придбання засобів індивідуального захисту для непрацюючого населення, яке потрапляє в зону можливого хімічного забруднення від хімічно небезпечних об’єктів, а також працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту.
   21. Про результати прийняття місцевих цільових програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру інформувати секретаріат комісії.
   22. Про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2019 року. Про затвердження плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Броварського району з підготовки і забезпечення пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2019 році.
   23. Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2019 рік.
   24. Різне.