Засідання колегії

опубліковано 17 бер. 2016 р., 05:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 бер. 2016 р., 06:01 ]
    17 березня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    Перед початком засідання колегії голова районної ради С.М.Гришко спільно з головою Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько привітали шкільну жіночу команду з футболу з с.Красилівка з зайнятим 2 місцем на Чемпіонаті України з жіночого футболу серед школярів та вручили почесні грамоти Броварської райдержадміністрації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про виконання закону України «Про адміністративні послуги» та роботу Центру надання адміністративних послуг.
2. Про організацію двомісячника благоустрою в населених пунктах Броварського району.
3. Про стан транспортного обслуговування на території Броварського району.
4. Про стан виконання пункту 1.4 доручення голови Броварської районної державної адміністрації № 12-1 від 02.03.2016 року.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Світильнянської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

17 березня 2016 р.