Відбулося позачергове засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 18 вер. 2019 р., 00:56 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 вер. 2019 р., 00:57 ]

18 вересня 2019 року о 10.00 відбулося позачергове засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з порядком денним:

1. Про забезпечення виконання протоколу № 10 Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 11 вересня 2019 року.

2. Про затвердження Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання НС в Броварському районі в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

3. Про обстеження садових товариств, підприємств району щодо доступності спеціальної техніки в разі надзвичайних ситуацій.

4. Про обстеження технічного стану готелів, багатоповерхових будинків та інших місць масового перебування громадян.

5. Різне.