28 жовтня 2019 року у Броварській районній державній адміністрації відбулась робоча нарада.

опубліковано 28 жовт. 2019 р., 07:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 жовт. 2019 р., 07:11 ]
28 жовтня 2019 року у Броварській районній державній адміністрації відбулась робоча нарада.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, заступник голови адміністрації О. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордачголова Броварської районної ради С. Гришко, депутат Броварської районної ради В. Шульга, директор КЗ БРР «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» А. Довгопол, голови сільських, селищних рад та голови ОТГ, керівники управлінь, відділів та служб Броварського району, які забезпечують життєдіяльність району,керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації, засоби масової інформації.

Порядок денний засідання:
  1. Питання щодо реорганізації Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
  2. Інформація керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації про роботу за минулий тиждень та планування роботи на поточний тиждень.
  3. Різне.
Вирішили:
   Засновником закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування залишити Броварську районну раду.
   Провести процес реорганізації, а саме, реорганізувати ДБ «Надія» в  навчально-реабілітаційний центр «Надія», внести відповідні зміни до статуту та положення закладу. Залишити навчально-реабілітаційний центр «Надія», в оперативному управління відділу освіти Броварської районної державної адміністрації.
   В майбутньому, червень – липень 2020 року вирішити питання про передачу навчально-реабілітаційного центру «Надія»  до Калитянської ОТГ, на території якої здійснює діяльність даний заклад.
   В новій редакції статуту викласти умови фінансування навчально-реабілітаційного центру «Надія» об’єднаними територіальними громадами, пропорційно до кількості дітей, які перебувають у закладі.