Нарада щодо Великої кільцевої дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі через територію Броварського району

опубліковано 5 квіт. 2016 р., 05:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 квіт. 2016 р., 05:06 ]

5 квітня 2016 р.

05 квітня 2016 року – в приміщенні малої зали районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації В.О.Сінька відбувалася нарада щодо Великої кільцевої дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі через територію Броварського району.

На нараді присутні голова Броварської районної ради Гришко С. М., заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., заступник начальника державного агенства автомобільних доріг України служби автомобільних доріг у Київській області Максимчук В.Я., начальник відділу містобудування та архітектури Харитонюк Т.М., радник голови Броварської райдержадміністрації Вайсфельд Л.А., заступник начальника управління Держгеокадастру у Броварському районі Київської області Рябець О.П., сільський голова Пухівської сільської ради Труба М.Г.

На нараді обговорювалося питання про відведення на території Броварського району земельних ресурсів для будівництва кільцевої дороги.