Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 21 квіт. 2016 р., 05:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 квіт. 2016 р., 05:16 ]
    21 квітня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Броварського відділу поліції на території Броварського району за І квартал 2016 року.
2. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.
3. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району за І квартал 2016 року.
4. Про хід виконання плану заходів з проведення весняно-польових робіт у 2016 році.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Требухівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

21 квітня 2016 р.