Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 16 черв. 2016 р., 04:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 черв. 2016 р., 05:19 ]
    16 червня – у великій залі райдержадміністрації керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про організацію роботи щодо призову на військову службу за контрактом та строкову військову службу.
2. Про роботу Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги щодо забезпечення охорони здоров’я населення Броварського району.
3. Про стан залучення інвестицій в Броварському районі.
4. Стан утримання доріг на території Броварського району.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Калинівської селищної ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

16 червня 2016 р.