Засідання колегії

опубліковано 18 серп. 2016 р., 06:48 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 серп. 2016 р., 06:49 ]
    18 серпня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району до роботи в 2016-2017 навчальних роках.
2. Заборгованість по сплаті податків: земельним, соціальним та заборгованість по виплаті заробітної плати.
3. Про хід збирання зернових культур в господарствах Броварського району в 2016 році (Інформація в розрізі культур та площ).
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Богданівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Після закінчення колегії відбулась нарада з сільськими, селищними головами з питань об’єднання територіальних громад.