Засідання колегії

опубліковано 22 вер. 2016 р., 03:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 вер. 2016 р., 04:13 ]

22 вересня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні заступники голови райдержадміністрації та районної ради, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан виконання районної Програми зайнятості населення Броварського району на період до 2017 роки.
2. Про проведення контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій.
3. Про соціальний захист багатодітних сімей та порядок присвоєння почесного звання України «Мати героїня».
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Великодимерської селищної ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Після засідання колегії відбулась нарада представників райдержадміністрації, Броварської ОДПІ з сільськими, селищними головами щодо сплати податку за землю.