Засідання колегії

опубліковано 28 лист. 2016 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 лист. 2016 р., 06:02 ]

28 листопада – у великій залі райдержадміністрації заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан надання соціальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей.
2. Використання бюджетних коштів відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Про стан охорони праці на території Броварського району.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі звернення громадян у виконкомі Зазимської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.