Спільна нарада з питань додаткових заходів по організації роботи закладів охорони здоров’я у зв’язку з поширенням захворюваності на коронавірусну хворобу COVID – 19

опубліковано 19 серп. 2020 р., 23:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 серп. 2020 р., 03:58 ]

Спільну нараду, яка відбулася 19 серпня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участю керівника апарату Броварської
райдержадміністрації О. Мордач, заступника Броварського міського голови Л. Виноградової, заступника начальника відділу охорони здоров'я Броварської міської ради М. Станішевської, начальника відділу інформаційної політики Броварської міської ради Л. Кваші, заступника директора Броварського міського Центру ПМСД В. Гребінець, директора КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» В. Багнюка, заступника директора КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Г. Павліна, директора КНП Броварської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Дементьєвої, голів об’єднаних територіальних громадМикола Клименко розпочав з розгляду питань порядку денного:
    1. Облаштування додаткових місць для розміщення хворих на COVID-19, у випадку збільшення їх кількості.
    2. Підведення кисню до 80 % ліжок, визначених для лікування хворих на COVID-19 (шляхом централізованого постачання кисню та кисневих генераторів).
    3. Забезпечення закладів охорони здоров’я засобами індивідуального захисту, засобами для проведення дезинфекції.
    4. Забезпечення контролю за наявністю та виконанням договорів на утилізацію небезпечних відходів, що утворюються під час лікування пацієнтів, хворих на COVID-19. У разі потреби забезпечення спеціальною тарою (контейнерами, боксами) для зберігання відходів, що утворюються під час лікування пацієнтів, хворих на COVID-19.
    5. Забезпечення проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо належного поводження з небезпечними відходами, які утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на COVID-19.
    Микола Клименко проінформував присутніх про збільшення хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Броварському районі та м. Бровари. У зв’язку з чим виникає потреба в облаштуванні додаткових місць для лікування хворих даної категорії населення.
    Валентин Багнюк – повідомив, що інфекційне відділення КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» заповнене на 100%.                         Запропонував 5 боксів інфекційного відділення КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР Центр "Дитяча лікарня" відвести для лікування хворих на COVID – 19. Додатково потрібно придбати 3 оксигенератори.
    Також зазначив, що зростання захворюваності серед населення супроводжує значні витрати засобів індивідуального захисту та дезрозчинів для медперсоналу.
    Проінформував про необхідність поповнення запасу експрес-тестів, так, як на сьогодні в наявності є 123 одиниці (наразі триває процедура закупівель експрес-тестів та ПЛР-тестів).
    Щодо утилізації небезпечних відходів, що утворюються під час лікування пацієнтів, хворих на COVID-19 зазначив, що договори укладені.
    Спеціальною тарою (контейнерами, боксами) для зберігання відходів, що утворюються під час лікування пацієнтів, хворих на COVID-19 КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» забезпечена.
    За результатами наради прийняті відповідні рішення:
    1. Підготувати 5 додаткових боксів (на 3 особи кожен) у інфекційному відділенні КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР Центр "Дитяча лікарня" для розміщення хворих на COVID – 19.
    2. Підготувати та надати перелік потреб засобів індивідуального захисту, засобів для проведення дезинфекції та додаткового обладнання, необхідного для лікування хворих на COVID-19.
    3. Забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо належного поводження з небезпечними відходами, які утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на COVID-19.