Спільне засідання комісії...

опубліковано 22 лип. 2011 р., 04:35 Адміністратор домена
22 липня – заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашко провів спільне засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат, тимчасової комісії Броварської райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні розглянуто наступні питання:
  1. Інформація про стан сплати боргів до управління Пенсійного фонду України у Броварському районі окремими суб’єктами підприємницької діяльності станом на 22.07.2011 року;
  2. Інформація про стан сплати до бюджету окремими підприємствами району, які мають заборгованість станом на 22.07.2011 року.
З розглянутих питань дано доручення начальникам управлінь, відділів.