Співець жіночої краси

опубліковано 6 бер. 2018 р., 05:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 бер. 2018 р., 01:46 ]
   06 березня 2018 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню Жінок та річниці народження композитора О.Білаша "Співець жіночої краси".

В заході взяли участь прекрасні представниці Броварщини різних сфер та професій, керівництво та Почесні жителі району,  учасники місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації.

З вітальним словом до прекрасних жінок звернулися голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко

Голова Броварської районної ради С.М. Гришко

Голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів В.Я. Брюхов

Концертну програму представили Валентин Великород