Спортивна Броварщина 2019!

опубліковано 16 вер. 2019 р., 03:46 Інформаційно-довідковий центр
   Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Броварському районі відбулося в смт Калинівка 14 вересня 2019 року. Це свято покликано сприяти відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя, згуртування усіх, кого зігріває спортивний азарт.

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Зі святом здорових, гарних та цілеспрямованих людей привітали: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, голова Броварської районної ради С. Гришко, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністарції C. Тимофеєв, директор КЗ "дитячо-юнацька спортивна школа" Т. Філіпова та інші.

Під час свята відбувся легкоатлетичний забіг FightRun на 1 та 3 кілометри, змагання з футболу серед команд юнаків та дівчат, волейболу серед команд юнаків, дівчат та "МІХ".

Кращі спортсмени та  тренери району, які показали блискучі результати своєї роботи в 2019 році, відзначені грамотами, подяками, відзнаками, нагородами та цінними подарунками.

Необхідність та популярність спорту цілком виправдана, адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров'я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме Життя! Рух вперед!