Суботник

опубліковано 28 квіт. 2012 р., 07:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 квіт. 2012 р., 08:49 ]
    28 квітня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко взяв участь у Всеукраїнській акції «Суботник», який в Броварському районі відбувся в с.Пухівка.
    В заході взяли участь голова Броварської районної ради А.В.Деменко, працівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації, голова сільської ради М.Г.Труба депутатський корпус сільської ради, працівники сільської ради, працівники соціальної сфери с.Пухівка. працівники школи та дитячого садочка, школярі, молодіжна громадська організація «Регіональне об’єднання Броварщини».

28 квітня 2012 р.

Під час суботнику було очищено частину прибережної зони р.Десна та висаджено 50 дерев.