Святий Миколай, до дітей завітай!!!

опубліковано 18 груд. 2019 р., 06:10 Інформаційно-довідковий центр
    19 грудня - День Святого Миколая, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі, адже всі люблять чудеса і вірять у казку.
    Саме у передсвяткові дні – час традиційно наповнений приємними клопотами і підготовкою подарунків для рідних і близьких, а ще – навіть для незнайомих людей, яких хочеться порадувати і подарувати приємні хвилини.
    Цього дня традиційним став візит Голови Броварської районної державної адміністрації Миколи Клименка до вихованців Комунального Закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», що розташований у с. Мокрець Броварського району.
    Незважаючи на потроєну увагу й опіку з боку вихователів та медперсоналу, саме цим дітям особливо хочеться подарувати хоча б частинку любові та турботи, адже волею долі вони позбавлені родинного затишку, адже ці діти — особливі. Збуджені, ранимі ї кожен з них хоче пригорнутися до рідної людини, яка б пожаліла, попестила, просто приділила йому більше уваги. Кожен з них хоче якось виділитися, похвалитися власними успіхами, звернути увагу саме на себе.     У такі хвилини серце стискається від болю, хочеться хоча б трішки скрасити будні цих дітей, разом з подарунками принести пригорщу своєї ніжності та любові, зробити цей дім теплим і затишним, а його мешканців — щасливими.
    Тож до вихованців дитячого будинку «Надія» Микола Федорович приїхав не з порожніми руками, а подарував їм комплекти рушників, іграшки і звичайно, солодощі.

Також очільник району оглянув заклад, ознайомився з умовами проживання його вихованців, оглянув навчальні класи, ігрову, спальні та побутові кімнати. Поспілкувався з директором Андрієм Довгополом та педагогічним колективом закладу.
    Найбільшою вдячністю для голови райдержадміністрації були усміхнені обличчя дітей, їх щирість і безпосередність у спілкуванні, їх оченята, сповнені надії та віри у щасливі безхмарні дні.

Не залишилися поза увагою і дітлахи, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях Броварського району.
    Цього ж дня з доброчинним візитом з нагоди Дня Святого Миколая їх відвідала заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ольга Юрченко, звісно ж з подарунками, які їй дорогою «передав» Святий Миколай.
    Що може найбільше потішити дітвору? Безперечно іграшки, пухнасті ковдри та солодкі подарунки стали доречними напередодні свята.

Дітлахи щиро раділи безмежній щедрості Миколая, обмінювалися враженнями та веселилися, а їх гостя так само відчула хвилини щастя, радіючи, що змогла створити передноворічну атмосферу тепла, затишку, яка може бути лише в сім'ї та рідному домі.