Новини‎ > ‎

Святковий захід до Дня Європи в Україні

опубліковано 11 трав. 2017 р., 06:02 Інформаційно-довідковий центр

    11 травня відбулося урочисте підняття дердавного прапору україни та прапору Європейського Союзу  з нагоди ухвалення Радою Європейського Союзу рішення про надання Україні безвізового режиму.

    На заході були присутні: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко , голова Броварської міської ради І.В. Сапожко, депутатський корпус району та міста, сільськи, селищні голови Броварського району, військовослужбовці, учасники АТО, керівники управлінь, відділів та служб, учнівська молодь, громадськість.

   Вітаючи всіх зі святом, голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко зазначив: "

   Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

   Враховуючи стратегічний курс України на євроінтеграцію, який ми вибороли під час Революції Гідності, ми повинні культивувати та укріплювати в українському суспільстві європейські цінності. Адже даний вибір нам дався не просто, а ціною життів наших співвітчизників. І сьогодні, ми продовжуємо відстоювати своє прагнення жити в незалежній країні, яка сама обирає вектор своєї зовнішньої політики. Тому на знак ідентифікації нашої держави, як демократичної та європейської країни, ми кожного року відзначаємо День Європи та піднімаємо наш національний прапор та прапор Європейського Союзу".

 
 


Comments