Святкування 25 річниці Незалежності України

опубліковано 25 серп. 2016 р., 00:49 Інформаційно-довідковий центр
    24 серпня – делегація Броварського району на чолі з головою Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько взяла участь в обласних заходах з нагоди 25 річниці Незалежності України, що відбулось в м.Бровари.
    Очільник Київської області М.Д.Мельничук привітав мешканців Київщини з визначною для українського народу річницею Незалежності та побажав усім щастя, родинного благополуччя, єдності та взаєморозуміння.
    «Сьогоднішня дата усвідомлюється усіма нами як нова річниця утвердження Незалежності нашої держави та української нації. Впродовж багатьох років ми виборювали своє право жити на рідній землі, наслідувати традиціям та звичаям, розвивати українську культуру. Останні два роки ця боротьба знову продовжується. Однак вже зараз ми розуміємо, якою має бути насправді Незалежність та що потрібно для єдності та соборності», — зазначив Максим Мельничук.
    Керівник столичної області висловив подяку усім жителям Київщини, які своєю щоденною, наполегливою працею докладають усіх зусиль задля розбудови та процвітання рідного краю. Він також вручив державні нагороди, посвідчення про почесні звання, відзнаки Президента України – ювілейні медалі та подяки від Прем’єр-міністра.
    У рамках проведення заходів відбувся концерт-фестиваль «Київщина — сузір’я злагоди», під час якого представники усіх районів та міст столичного регіону, пройшовши урочистою ходою, розгорнули стометровий український прапор. Також під час святкувань відбувся концерт народних колективів. Крім того, була організована виставка, де райони області презентували гостям свята свої особливості, традиції та відмінності.
    «У кожному районі Київщини представлений весь колорит столичної області. Тому спільною працею багатьох мешканців і була організована ця виставка. Відтак у гостей та відвідувачів області складається загальне уявлення про Київщину та Україну. Зараз нам усім разом потрібно посилено працювати, щоб столичний регіон завжди утримував свою першість. Переконаний, ми зуміємо зробити усе можливе для того, щоб Україна стала сильною, заможною та розвинутою державою», — підкреслив Максим Мельничук.
    На завершення урочистостей гостей міста Бровари порадували своїми виступами з концертними програмами народні артистки України Ніна Матвієнко та Джамала.