Святкування 90 річчя від Дня створення села Переможець

опубліковано 10 січ. 2012 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 січ. 2012 р., 01:21 ]
    08 січня – голова Броварської районної ради А.В.Деменко прийняв участь в святкуванні 90 річчя від Дня створення села Переможець Требухівської сільської ради Броварського району.
    Свято розпочалося біля сільського клубу з історичного календаря села Переможець, яке знайшло свою назву 90 років тому з трьох хат відселенців села Требухів. В період Великої Вітчизняної війни1941-1945-х років було в центрі бойових дій і спалено повністю. Після війни відбудовується і створюється оновлений колгосп «Переможець» на чолі з засновником хутора Бабичем Юхимом Ярмолайовичем. І сьогодні вдячні односельчани відкрили меморіальну дошку першому голові місцевого колгоспу Бабичу Ю.Я.

08 січня 2012 р.

Освятив меморіальну дошку місцевий священик ієрей отець Михаіл Свято-Покровської церкви Московського патріархату.
    Пізніше в сільському клубі відбуваються урочисті заходи, де з вітальними словами виступали голова районної ради А.В.Деменко, сільські голова с.Требухів В.А.Васильєв.
    Багатьом мешканцям села вручені Почесні грамоти і цінні подарунки.
    Святкування завершилось святковим концертом на якому виступали хор районного будинку культури Броварської райдержадміністрації та дітей села Переможець.