Святкування Дня працівників освіти

опубліковано 29 вер. 2011 р., 23:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 жовт. 2011 р., 06:46 ]
    29 вересня – відбулося районне свято до Дня працівників освіти в будинку культури селища Калинівка.
    В заході взяв участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступники голови, керівник апарату райдержадміністрації, голова районної ради А.В.Деменко, Герой України, голова правління ВАТ «Комбінат Тепличний» В.І. Чернишенко, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, освітяни, голови сільських та селищних рад.

З вітальним словом до присутніх звертався перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, голова районної ради А.В.Деменко, начальник відділу освіти С.І.Лукашевич, голова правління ВАТ «Комбінат Тепличний», Герой України, заслужений працівник сільського господарства В.І.Чернишенко.
    Від Броварської районної державної адміністрації з нагоди свята Дня працівника освіти вручено Почесні грамоти та цінні подарунки 15 освітянам. Від районної ради вручено Подяки та цінні подарунки 15 освітянам, а О.О.Білановській – директору Броварського районного центру туризму та Б.П.Григор’єву – директору Семиполківського НВК відзначено Знаком Пошани Броварської районної ради.
    Грамотою відділу освіти району відзначено 15 кращих працівників освіти.
    Нагрудний знак Василя Сухомлинського отримала Л.М.Гутенко – директор Броварської районної школи І-ІІІ ступенів з заочною формою навчання та В.Г.Пасіка – учитель початкових класів Зазимського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ».
    Нагрудний знак «Відмінника освіти» отримали чотири учителі району.
    Почесною грамотою відділу освіти району відзначено шістьох учителів району.
    На завершення святкування Дня працівника освіти відбувся концерт художньої самодіяльності.