Святкування Масляної в Княжичях

опубліковано 19 бер. 2013 р., 01:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 бер. 2013 р., 04:56 ]
    16 березня у чарівному краї Броварщини селі Княжичі зібралися односельчани з керівництвом, сільськими депутатами, активом, аматорами сцени села! Щоби відсвяткувати Велику Масляну. «Так захотіли діти села» - як сказала в своєму святковому виступі сільський голова Ольга Касьян.

16 березня 2013 р.

Селяни показали все багатство і красу народних звичаїв і обрядів. Відродження їх відіграє особливу роль у відродженні культури, усіх сфер духовного життя. Не обійшлося без пригощання гарячими млинцями з медом, пиріжками та варениками, печивом і гарячими напоями. Свято супроводжувалось піснями та танцями, ярмарками сувенірами прогулянкою дітей на возіодноконки.
    Найбільше вражень залишилось у найменших учасників свята-дітей, Вони активно приймали участь у різноманітних розваг, атракціонах, конкурсах.
    Справжню хвилю оплесків і емоцій викликами у присутніх свята спритні хлопці, які по гладкому стовпі збиралися зняти з висоти подарунок.
    Усі учасники свята були задоволені.
    Такі ж свята масляної пройшли в інших селах і селищах Броварщини.