Святкування "Масляної" в м.Вишгород

опубліковано 20 лют. 2012 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лют. 2012 р., 06:35 ]
    18 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, представники засобів масової інформації, чисельна група делегації від району взяли участь в святкуванні «Масляної», що відбувалася в місті Вишгород Київської області.

18 лютого 2012 р.

З великою виставкою художніх майстрів розміщена палатка Броварського району. Біля палатки на возі знаходились дари ланів, поряд варився борщ, куліш, чай, смажилися млинці, пампушки, шашлики, які роздавалися всім бажаючим безкоштовно.
    Художні колективи району виступали на головній сцені «Масляної».