Свято до Дня працівників освіти

опубліковано 29 вер. 2016 р., 06:02 Інформаційно-довідковий центр

Відбулося районне свято до Дня працівників освіти в будинку культури села Гоголів.
    В заході взяв участь голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, депутат Броварської районної ради В.Є.Шульга, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, освітяни, голови сільських та селищних рад.
    Учні всіх загальноосвітніх шкіл району привітали вчителів з Днем працівників освіти у відеозверненні.
    Присутні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців, що захищали суверенітет Україні на сході держави хвилиною мовчання.
    З вітальним словом до працівників освіти звертався голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня працівника освіти вручено Почесні грамоти, Подяки, грамоту міністерства освіти України, подяки управління освіти Київської облдержадміністрації, знаки пошани Броварської районної ради ІІІ та І ступеню.
    На завершення святкування Дня працівника освіти відбувся концерт художньої самодіяльності.