Свято інтелекту, спортивних досягнень, таланту та радості

опубліковано 18 трав. 2018 р., 04:50 Інформаційно-довідковий центр

Свято для обдарованих дітей та молоді «Таланти твої, Броварщино!», яке відбулося 18 травня 2018 року в БК смт. Калинівка, підсумувало роботу дитячих та педагогічних колективів Броварського району за увесь навчальний рік.
    Привітати і підтримати обдаровану, творчу молодь Броварщини та їх наставників завітали: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Плакся Ю.С., голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голоси Броварської районної ради Гоголіна А.В., селищний голова Великодимерської об’єднаної територіальної громади Бочкарьов А.Б., начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації Чайка Л.Г., депутати всіх рівнів, керівники навчальних закладів району, учнівська молодь району, засоби масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх молодих талантів звернувся заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся зазначивши, що Усі ви своєю сумлінною працею підтвердили непідробний патріотизм: показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів і змагань.
    У свою чергу, хочу запевнити вас, що районна влада забезпечує можливість для всебічного розвитку обдарувань і талантів наших школярів. У закладах освіти району впроваджується поглиблене та профільне вивчення предметів, у школах та позашкільних закладах діють гуртки та спортивні секції за різними спрямуваннями. Значна увага приділяється покращенню матеріально-технічної бази закладів, створенню зручного освітнього простору.
    Лише в цьому навчальному році придбано 8 навчальних кабінетів з предметів природничо-математичного циклу, 10 комп’ютерних комплексів, мультимедійне, спортивне та навчальне обладнання.
    Прийнята «Програма розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2018-2019 роки», яка передбачає всебічну підтримку роботи з обдарованою учнівською молоддю - розроблення та впровадження ефективних засобів та технологій пошуку, навчання, стимулювання самовдосконалення обдарованих дітей.
    Для задоволення потреб учнівської молоді у районі діють комунальні позашкільні заклади:
центр дитячої та юнацької творчості;
центр патріотичного виховання учнівської молоді;
Дитяча юнацька спортивна школа;
школа мистецтв,
у яких виховується понад 3 тисячі 500 дітей.
    В інтелектуальних змаганнях, спортивних та творчих конкурсах у цьому навчальному році взяли участь понад 2 тисячі учнів, 65 з яких ми відзначаємо сьогодні на святі.
    Напевно кожного з нас Господь наділив своєю іскоркою, талантом. Я хотів би, щоб кожен з вас не забув, що вершина, на яку ви піднялися, досягнута завдяки вашим батькам, вашим близьким, вашим наставникам, які вкладають душу у ваше виховання. Також хочеться, щоб ви залишалися істинними патріотами своєї держави, щоб були горді, що ви — українці та докладали зусиль у піднесення іміджу Броварського району.
    Пам’ятайте - Броварщина пишається вами.
    Обдарованих діток нагородили Почесними грамотами, Подяками та подарунками заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся та голова районної ради С.М. Гришко.