Свято останнього дзвоника у школах Броварського району

опубліковано 25 трав. 2018 р., 03:40 Інформаційно-довідковий центр
    25 травня 2018 року голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. взяв участь в святі останнього дзвоника в Калинівському загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів.
    На цьому святі були присутні учні, батьки, вчителі, а також почесні гості, а саме: Герой України, Почесний житель Броварського району Чернишенко В.І., депутат Броварської районної ради Калашник В.І., начальник відділу освіти райдержадміністрації Чайка Л.Г., Калинівський селищний голова Булкот В.С., представник ТОВ «Асканія Флора» Рудницький В.С.
    Голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. привітав школярів із закінченням навчального року, випускникам побажав вдалої здачі ЗНО. Також Клименко М.Ф. подякував вчителям за їх працю та вручив Почесну грамоту директору школи Кирій С.І. та педагогічному колективу за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.
    Вихованцям школи були вручені подяки, дипломи та грамоти за участь в конкурсах та змаганнях обласного та районного рівня.
На завершення пролунав останній шкільний дзвінок 2017-2018 навчального року.
    Після свята останнього дзвоника, голова адміністрації відвідав спортивний комплекс селища Калинівка, в якому на даний час проводиться капітальний ремонт та новий боксерський зал.

Цього ж дня на свято останнього дзвоника у Требухівську ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали заступник голови Броварської районної державної адміністрації Плакся Ю.С. і начальник відділу агропромислового розвитку адміністрації Шибіко С.П. та  привітали учнів, батьків та вчителів із закінченням навчального року.