Таланти твої, Броварщино!

опубліковано 5 трав. 2017 р., 00:14 Інформаційно-довідковий центр

04 травня 2017 року в с.Бобрик Броварського району відбулося районне свято обдарованих та талановитих дітей «Таланти твої, Броварщино!». Привітати талановиту молодь завітали голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова районної ради С.М. Гришко, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату К.В. Прянішнікова, депутат Броварської районної ради В.Є. Шульга, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, голова наглядової ради громадської організації "АТО-М" В.П. Білик, начальники служб, відділів, управлінь, голови сільських та селищних рад, представники ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Броварської районної державної адміністрації Микола Федорвич Клименко, який наголосив, що у Броварському районі такий захід відбувається традиційно, як підсумок роботи за рік і основною його метою є підтримка обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти, стимулювання учнів на досягнення високих результатів у навчанні, спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

У 2016/2017 навчальному році із 7 тис. учнів, які навчаються у 20-и загальноосвітніх школах району в інтелектуальних змаганнях взяли участь понад 3 тис. 200 школярів.

Для задоволення потреб дітей та учнівської молоді у районі діють два комунальні позашкільні заклади: Центр дитячої та юнацької творчості та Центр патріотичного виховання учнівської молоді, у яких виховується понад 2 тис. 600 дітей, 28-м з яких стали переможцями та призерами обласних змагань і творчих конкурсів. Діють районна дитячо-юнацька спортивна школа та школа мистецтв. При загальноосвітніх навчальних закладах організовано 128 гуртків, де понад 1900 учнів району мають можливість розвивати свої творчі та спортивні таланти.

Безперечно, без підтримки органів влади освітянська галузь не матиме необхідного розвитку. Саме тому, «Програма розвитку системи освіти Броварського району на 2015-2017 роки» передбачає всебічну підтримку роботи з обдарованою учнівською молоддю - розроблення та впровадження ефективних засобів та технологій пошуку, навчання, стимулювання самовдосконалення обдарованих дітей, підвищення інтересу учнів до вивчення навчальних предметів.

Окремі слова вдячності адресовано вчителям та керівникам гуртків, які зробили все для того, щоб їхні вихованці здійснили перший, успішний крок на шляху становлення та батькам, які ділили зі своїми дітьми радість перемог та гіркоту поразок. Талановиті діти є гордістю Броварського району.

М.Ф. Клименко зазначив, що й надалі спільними зусиллями буде успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави. Побажав усім міцного здоров’я, мудрості й терпіння у благородній справі виховання дітей. «Дорогі переможці! Ви - наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість - це запорука усіх досягнень і перемог. Я глибоко зацікавлений у тому, щоб ви, талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, мали широкі перспективи, віддано працювали на благо України та її народу. Бажаю вам подальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили!».