4 квітня відбулася тристороння зустріч з нагоди року соціальної справедливості і соціальних ініціатив Президента України

опубліковано 5 квіт. 2012 р., 01:13 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 квіт. 2012 р., 01:16 ]
    04 квітня – у великій залі РДА відбулася тристороння зустріч з нагоди року соціальної справедливості і соціальних ініціатив Президента України.
    На зустрічі присутні голова районної ради А.В.Деменко, голова Київської обласної ради профспілок В.Ф.Кононенко, заступник голови Федерації Профспілок України С.М.Кондрюк, керівник апарату Федерації Профспілок України З.М.Васильова, голова Броварської районної Координаційної ради профспілок Г.В.Тітарєва, голова міської Координаційної ради профспілок А.В.Артемчук, голова ради Броварської міськрайонної організації «Спілка підприємців Броварщини» М.О.Хоменко.
    На порядку денному зустрічі розглядалися наступні питання:
- позиція Федерації Профспілок України щодо питання соціальної справедливості, соціальних ініціатив Президента України;
- позиція Федерації Профспілок України щодо проекту Трудового кодексу України;