У Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України

опубліковано 29 черв. 2016 р., 04:25 Інформаційно-довідковий центр

28 червня у Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України. Керівництво Київської обласної державної адміністрації, міста, району депутати, духовенство, військові та представники громадськості поклали квіти до пам’ятника Т. Шевченкові.
    У каплиці Св. Тарасія за участю настоятелів релігійних громад міста відбулась спільна молитва за Україну.
    Після церемонії покладання квітів у підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка відбувся святковий концерт за участю народного художнього колективу «Криниця».
    З головної концертної сцени міста броварчан та гостей із річницею головного Закону України привітали голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, Броварський міський голова Ігор Сапожко, виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся.
    Також, на «співочому полі» у парку «Перемога» відбулась художня виставка робіт народних майстрів Київщини, а на концертній сцені лунали виступи народних і художніх колективів області.

29 червня 2016 р.