У Броварах відкрили пункт оформлення біометричних паспортів

опубліковано 23 квіт. 2015 р., 03:25 Інформаційно-довідковий центр

Протягом останнього року Державна міграційна служба України приділяє особливу увагу питанням покращення умов надання адміністративних послуг: відкриваються нові підрозділи з оформлення паспорта для виїзду за кордон. Крім того за сприяння Державного підприємства «Документ» у підрозділах міграційної служби встановлюються системи «Електронна черга».
    22 квітня в урочистій обстановці було відкрито новий пункт оформлення біометричних паспортів. З цієї нагоди у підрозділі міграційної служби м. Бровари створено два робочих місця, де фахівці будуть оформляти паспорт громадянина України для виїзду за кордон, як з безконтактним електронним носієм (так званий біометричний паспорт), так і без нього. Це значно спростить процедуру оформлення, адже раніше, щоб отримати цю послугу, жителям як міста, так і району доводилось їхати у столицю, витрачаючи чимало часу в чергах.
    Нове сучасне обладнання для оформлення документа та умови надання послуг оглянули голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Державної міграційної служби Укаїни Сергій Радутний, міський голова Ігор Сапожко, голова райдержадміністрації Володимир Сінько, голова райради Сергій Гришко. Спілкуючись з журналістами, Володимир Шандра зазначив, що відкриття подібної установи - це позитивний крок, враховуючи європейський вектор подальшого розвитку нашої держави, який обрали добровільно самі ж громадяни. Започаткування подібних послуг у Броварах зробить цю послугу більш доступною, зменшить навантаження на інші підрозділи міграційної служби, та й кошти від послуг будуть залишатись на місцях.
    Загалом з початку року під­розділами міграційної служби на всій території України оформлено понад 600 тисяч закордонних паспортів нового зразка. Новостворений пункт дасть можливість обслуговувати в день мінімум 50 чоловік, а звернутись до фахівців у ньому мають право громадяни з будь-якого населеного пункту нашої держави.