У Броварській районній державній адміністрації відбувся захід, приурочений відзначенню 5-ої річниці волонтерського руху та Дня Збройних Сил України

опубліковано 5 груд. 2019 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр
   На урочистостях були присутні: голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, перший заступник голови адміністрації Ю.Плакся, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, голова Броварської ртайонної ради С. Гришко, заступник голови районної ради А. Гоголіна, керуючий справами районної ради С. Максак, голова райдержадміністрації 1999-2005 років - голова Громадського комітету сприяння ЗСУ Л. Вайсфельд, голова Всеукраїнського об'єднання "Асоціація воїнів АТО "Київська Русь"- учасник Революції Гідності, учасник АТО О. Чекмаз, волонтери Броварського району та військовослужбовці.

З вітальними  словами та словами вдячності до присутніх звернулися очільники Броварського району - М. Клименко та С. Гришко.

Микола Федорович зазначив, що волонтерство - це не просто благодійництво. Воно дає глибший зміст та форму діяльності. Волонтери діють за покликанням серця. Діють особисто. Безкорисно. Висока благородна мета рухає їх серцем на шляху підтримки, безпосередньої особистої діяльності задля блага ближнього.
Сьогодні підтримка держави військових структур та підтримка їх народом через волонтерський рух ідуть пліч-о-пліч.
   Дуже приємно, що жителі Броварського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен, що кожен мешканець нашого району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям. Тому саме сьогодні  маємо за честь привітати мужніх захисників України та учасників волонтерського руху Броварщини.

До вітального слова долучилися голова райдержадміністрації 1999-2005 років - голова Громадського комітету сприяння ЗСУ Л. Вайсфельд, голова Всеукраїнського об'єднання "Асоціація воїнів АТО "Київська Русь"- учасник Революції Гідності, учасник АТО О. Чекмаз та голова наглядової ради громадської організації "АТО-М" В. Білик.

За невичерпну жагу приносити користь суспільству, чуйність і незламну віру у свій народ, запідтримку, таку необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави присутніх було нагороджено Відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, грамотами Броврської райдержадміністрації, Знаками Пошани і  подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.
   Найактивніших членів волонтерського руху Броварського району нагородили медалями "Волонтер України".
   На завершення урочистого заходу прозвучали пісні у виконанні учасників театру естрадної пісні "Маестро".