У Броварському районі триває двомісячник благоустрою населених пунктів

опубліковано 19 квіт. 2016 р., 06:48 Інформаційно-довідковий центр

19 квітня 2016 р.

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій у Броварському районі розпорядженням голови райдержадміністрації від 14.03.2016 № 143 організовано проведення двомісячника благоустрою населених пунктів з 14 березня по 15 травня 2016 року.

Так, з метою належного виконання заходів двомісячника сільським та селищним головам району доручено утворити штаби з благоустрою, розробити заходи з питань поліпшення благоустрою по кожному населеному пункту із зазначенням конкретних обсягів запланованих робіт та забезпечити ліквідацію несанкціонованих та стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

Наразі активно здійснюється комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля. За планом маємо ліквідувати більше ніж 89 одиниць несанкціонованих сміттєзвалищ, обсяг яких складає більш ніж 24 тис.м3  сміття; привести  в належний санітарний стан майже 325 тис.м² прибудинкових територій, 38 одиниць парків і скверів площею більше 100 тис.м²; висадити більш ніж 18 тисяч дерев, майже 9 тисяч кущів. Крім того, з метою належного проведення Днів вшанування померлих під час  Пасхальних Свят та святкування Перемоги у Великій Вітчизняній війні комунальним службами особлива увага приділяється упорядкуванню об’єктам культурної спадщини, зокрема: кладовищам, братським могилам, меморіальним комплексам та місцям почесних поховань.

За оперативними даними  в районі вже виконано певний обсяг робіт з весняного благоустрою, а саме: ліквідовано 66 несанкціонованих сміттєзвалищ, приведено  в належний санітарний стан 200,02 тис.м² прибудинкових територій, 33 од. парків та скверів, 146 дитячих та спортивних майданчиків.

16 квітня 2016 року у населених пунктах Броварського району, а саме: с. Рожівка. с.Перемога, с.Гоголів, с. Погреби, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Літки. смт.Калинівка проведено суботники у яких взяли участь майже 190 осіб.

Разом з тим, у період з 21 квітня по 14 травня 2016 року ще будуть проведені суботники в селах району: Літочки, Соболівка, Требухів. Підлісся, Михайлівка, Залісся, Богданівка, Гоголів, Погреби, Рудня, Димитрово, Бобрик, Фрунзівка, Літки, Плоске, Соболівка.