У Броварському районі відбулися заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

опубліковано 26 лист. 2018 р., 00:30 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 лист. 2018 р., 02:13 ]
   23 листопада 2018 року біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років, в с. Гоголів Броварського району Київської області, відбулись заходи з увічнення пам'яті мільйонів людей, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні та його наслідків, а також тих громадян, які пережили цю страшну трагедію в історії Українського народу.

На урочистому заході були присутніми: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, радник голови Броварської районної ради В.І. Павленко, Гоголівський сільський голова П.В. Примак, представник релігійної громади, учнівська молодь та актив села.

Учениця 9-го класу Гоголівської школи прочитала вірш.

По закінченню урочистостей священник відслужив панахиду. Присутні поклали квіти до меморіалу.