У Броварському районі відбулися святкові заходи до Дня місцевого самоврядування

опубліковано 5 груд. 2019 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр
   На урочистому заході були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.Плакся, заступник голови Броварської райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, голова Броварської районної ради С. Гришко, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, керуючий справами виконавчого комітету Броварської районної ради С. Максак, депутати всіх рівнів, голови сільських та селищних рад Броварськог району.
   З вітальним словом до присутніх звернулися: С. Гришко, М. Клименко  та голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А. Бочкарьов.

Голова адміністрації зазначив, що самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Місцеве самоврядування об'єднує всіх нас у спільному прагненні зробити нашу Броварщину щасливими і багатими!
   З нагоди свята Микола Федорович висловив свою вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові Броварського району.
   Всіх, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси нагородили Відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, грамотами Броварської райдержадміністрації, Знаками Пошани і подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.
    Кращих представників органів місцевого самоврядування нагородили подяками Київської обласної ради.
    На гостей святкового заходу чекали яскраві концертні номери.