У Броварському районі відбулось свято останнього дзвоника

опубліковано 27 трав. 2016 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр
    27 травня - голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько взяв участь в святі останнього дзвоника в Літківській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П.Стельмаха.
    На цьому святі були присутні учні, батьки, вчителі, а також почесні гості, а саме: представник Міністерства освіти і науки України, директор інституту міжнародних досліджень і співробітництва – Юрченко Ю.П., голова села Літок – Андріяш І.Г, воїни АТО – Карпенко С.В. та Карпенко В.В., члени виконкому та сільські депутати.
    Під багаточисельні бурхливі оплески голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько вручив відзнаку голови Броварської райдержадміністрації завідувачу Літківської бібліотеки Сліпко Л.О., вчителю історії та правознавства, вчителю-методисту Сацьківу Я.Ф.
    Представник Міністерства освіти і науки України, директор інституту міжнародних досліджень і співробітництва Юрченко Ю.П., від імені Міністра освіти України, нагородив вчителя-методиста Сацьківа Я.Ф. звання «Відмінник освіти України».
    Вихованцям школи були вручені подяки, дипломи та грамоти за участь в конкурсах та змаганнях обласного та районного рівня (40 конкурсів). За належне виховання своїх дітей, допомогу школі та просвітницьку роботу було вручено 31 подяка батькам учнів школи.
    На завершення пролунав останній шкільний дзвінок 2015-2016 н.р.
    Цього ж дня на свято останнього дзвоника у Великодимерському СЗО НВК завітав заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації М.О.Царенко, голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов.
    Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації М.О.Царенко звернувся до випускників, учнів, батьків та вчителів з вітанням від імені голови облдержадміністрації М.Д.Мельничука.
    Після слів вітання почесні гості нагородили кращих учнів подяками, грамотами та подарунками.

27 травня 2016 р.