У Броварському району пройшли заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

опубліковано 22 черв. 2016 р., 01:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 черв. 2016 р., 03:51 ]
    22 червня – в усіх населених пунктах Броварського району пройшли заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
    Виконуючий обов’язки голови адміністрації Ю.С.Плакся спільно з керівником апарату адміністрації К.В.Прянішніковою поклали квіти біля підніжжя пам’ятнику Невідомому солдату в м.Бровари.
    У всіх населених пунктах району сільські, селищні голови, старости, депутати всіх рівнів, актив села, представники громадських організацій. поклали квіти до пам’ятників та меморіальних знаків загинувши односельчан у Другій світовій війні та вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.
    На всіх установах району були приспущені державні прапори, а в церквах пройшли молебні.

22 червня 2016 р.