У їхніх серцях жила Україна...

опубліковано 20 лист. 2020 р., 03:04 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 лист. 2020 р., 05:21 ]

Щороку ми відзначаємо День Гідності та Свободи, як знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.
    За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців із різних областей, районів, які пліч-о-пліч боролися за єдність, незалежність та справедливість. На Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу… Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ. Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
    20 листопада 2020 року, біля монументу Героям Небесної Сотні в с. Требухів, відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Cвободи.

На заході були присутні: виконувач обов'язків голови Броварської районної державної адміністрації Олена Попова, радник голови Броварської районної державної адміністрції з питань соціального захисту учасників АТО Роман Комендант, голова Требухівської сільської ради Віталій Куць, актив села.
    Зі словами вдячності та шани за неоціненний подвиг мужніх патріотів, що полягли за свободу рідної землі, виступили очільники Броварського району.

Покладанням квітів учасники заходу віддали шану загиблим під час Революції Гідності, борцям за незалежність України у ХХ столітті, воїнам, полеглим у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Заходи пройшли з дотриманням всіх норм карантинних обмежень та без дестабілізації публічного правопорядку.